top of page

ÖDEME

1. Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

Aşağıda belirtilmiş olan hesap numarasına banka havalesi veya EFT yaparak ödeme yapabilirsiniz.

 

 GARANTİ BANKASI CENGİZER İNŞ.MİM. Ticaret Limited Şirket

 TR_________________________________

2. Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 14 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3. Kapıda ödeme ile

Sitemiz üzerinden kapıda ödeme seçimi yapabilirsiniz. Kapıda ödeme ile aldığınız ürünün kargosu size ulaştığında ödemenizi yaparak ürünüzü teslim alabilirsiniz.

4. Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda;CENGİZER İNŞ MİM.LTD.ŞTİ. ondört iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak info@rthepnar.com adresine e-posta yoluyla bildirmeniz gerekmektedir.

 

TESLİMAT

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Satın aldığınız ürünleriniz Yurtiçi kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç)* iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

info@thepnar.com  adresine e-posta ile danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.

* Ürün stokta mevcut değilse kargo teslim süresi 3 iş gününü aşabilir.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda durumu info@thepnar.com mail adresine bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

bottom of page